درباره موسسه حقوقی مهر ماهان


آشنایی با ثبت مهر ماهان
ما با نام موسسه حقوقی . بین‌المللی مهر ماهان (ثبت مهر ماهان) از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کردیم. در این سال‌ها با بهره‌مندی از کارکنان، کارشناسان، مشاوران و وکلایی بی‌نظیر و زبده مهارت‌هایمان افزون شد تا جایی که امروز ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی و اداری به بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت را در کارنامه‌ی خود داریم.
برای ثبت مهر ماهان مشتری مداری و ارائه‌ی خدمات دقیق و سریع در درجه‌ی اول اهمیت قرار دارد. بنابراین با اصلاح زیرساخت‌ها و راه‌اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) توانسته‌ایم گامی موثر در این راه برداریم و موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10002 (رضایتمندی مشتری) شویم.
از جمله خدمات ما می‌توان به ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت‌ها، نقل و انتقال سهام، انحلال، ثبت نام تجاری و علائم تجاری (ثبت برند)، ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی، ثبت شرکت‌های خارجی در ایران، ثبت شعبه شرکت‌های خارجی و نمایندگی‌های خارجی در ایران، ثبت شرکت در کیش و سایر مناطق آزاد و… اشاره کرد.
اگر درباره خدمات ثبت مهر ماهان پرسشی دارید، می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. منتظر تماس شما هستیم…
________________________________________

به این نکته در مورد ثبت مهر ماهان توجه کنید:
حسن شهرت، محبوبیت و ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای توسط این موسسه باعث شده برخی افراد سودجو به فکر سوءاستفاده از نام و شهرت “ثبت مهر ماهان” بیافتند! به آگاهی می‌رسانیم موسسه حقوقی . بین‌المللی مهر ماهان تنها از طریق این وبسایت در دسترس است و مابقی سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که با این نام فعالیت می‌کنند غیرقانونی هستند و هیچگونه وابستگی و ارتباطی با فعالیت‌های ما ندارند.
در حال حاضر تمام خدمات موسسه حقوقی . بین‌المللی مهر ماهان به صورت متمرکز و فقط از طریق دفتر مرکزی واقع در تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، شماره ۱۴، طبقه دوم، واحد ۷ ارائه می‌شود و ثبت شرکت مهر ماهان سیاستی مبنی بر داشتن نمایندگی و یا شعبه در استان البرز (کرج) و سایر استان‏‌ها ندارد. در صورت تغییر رویه فعلی، مراتب آن از طریق وب سایت رسمی ثبت شرکت مهر ماهان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
فرآیند اخذ رتبه های پیمانکاری و مشاور و در کنار آن انفورماتیک و طرح ساخت نیاز به شرایط خاصی از لحاظ توانمندی نیروهای حاضر در شرکت، توان مالی و سطحی قابل توجهی از قرارداد های پروژه های انجام شده دارد. ارزیابی شرایط اخذ رتبه بندی شرکت ها به همین دلیل فرآیندی پیچیده است و پیچیده تر از آن ثبت این اطلاعات در سامانه ساجات می باشد. موسسه رتبه بندی پارسه در این مسیر یاری گر شما خواهد بود. موسسه پارس در حوزه های اخذ رتبه پیمانکاری، اخذ رتبه مشاور و اخذ رتبه انفورماتیک و همچنین مشاوره در زمینه تامین نیروی امتیاز آور در کنار شما خواهد بود.