خرید و فروش شرکت رتبه دار و بدون رتبه بندی

برای افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت ندارند، خرید شرکت ثبت شده یا به اصطلاح شرکت آماده واگذاری ،‌ می‌تواند راه حل مناسبی باشد. این اشخاص قبل از خرید و فروش شرکت باید آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشند تا بدون صرف هزینه و زمان زیاد به نتیجه دلخواه خود برسند.

نکاتی مانند نوع شرکت (شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود و…)،‌ رتبه دار بودن یا نداشتن رتبه بندی شرکت،‌ نوع و پایه رتبه بندی شرکت (مانند: رتبه پیمانکاری ،‌ رتبه مشاور و…)،‌ مدت ثبت شرکت و همچنین دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی مالیاتی توسط آن شرکت باید مورد توجه قرار بگیرد.

برای شرکت در مناقصه و مزایده‌های دولتی باید نسبت به خرید رتبه بندی اقدام کنید. در واقع باید شرکتی خریداری کنید که دارای رتبه بندی یا گرید مناسب در زمینه فعالیت تخصصی شما باشد.

برای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی نمی‌توان قیمت مشخصی تعیین کرد. برای این که قیمت شرکت ثبت شده و قیمت رتبه بندی (قیمت گرید) به مسائل مختلفی که به آن‌ها اشاره کردیم بستگی دارد، بنابراین قیمت فروش شرکت و رتبه بندی به صورت توافقی و با توجه به نظر خریدار و فروشنده تعیین و نقل و انتقال آن انجام می‌گیرد.

مزایای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی

خرید و فروش شرکت مخصوصا خرید شرکت رتبه دار ، دارای مزایای متعددی است که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • صرفه‌جویی در زمان به علت حذف مراحل ثبت شرکت ، دریافت کد اقتصادی ، گواهی مالیات بر ارزش افزوده و سایر مراحل ثبت شرکت ها
  • استفاده از سابقه و رزومه‌ی شرکت ثبت شده (در صورتی که شرکت قبلا کارکرد داشته باشد)
  • استفاده از رتبه بندی شرکت و حضور در مزایده‌ها و مناقصه‌های دولتی بدون از دست دادن زمان (در صورتی که شرکت دارای رتبه بندی باشد)
  • تعلق تمام امتیاز شرکت به خریدار (شامل تمام دارایی‌ها، سهام و یا سهم‌الشرکه و…) هنگام حضور در دفترخانه و انجام مراحل نقل و انتقال
  • بدون نیاز به گواهی عدم سوء‌پیشینه

چگونه ازموسسه حقوقی  مهرماهان شرکت آماده بخریم؟

گاهی پیش می‌آید وقت و حوصله‌ی کافی برای سپری کردن مراحل اداری ثبت شرکت را ندارید. شاید می‌خواهید در یک مناقصه دولتی شرکت کنید و نیاز به شرکتی دارید که دارای رتبه بندی در زمینه فعالیت تخصصی شما باشد.

بهترین، سریع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین کار خرید شرکت آماده واگذاری می‌باشد. ما در موسسه نوین ثبت شرکت‌های آماده در زمینه‌های گوناگون مانند شرکت با رتبه راه و ساختمان ، شرکت با رتبه کشاورزی ، شرکت با رتبه راه و ابنیه و حتی شرکتهای بدون رتبه بندی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

فقط کافیست با مشاوران موسسه حقوقی نوین ثبت با شماره  09120356005 تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان شرکت مورد نظر خود را خریداری کنید.